Анонсувала нову mmorpg into the echo , яка буде першою в цьому жанрі на unreal engine 5.

У статті на офіційному сайті гри виконавчий продюсер akshay kolte заявив про амбітні плани, здійснення яких він пов’язує з технологічними інноваціями.

ми взяли на себе це амбітне завдання і маємо намір створити не просто гру, а цілий новий всесвіт, наповнений подіями, що виходять за рамки платформ і медіа-каналів. Наше бачення полягає в тому, щоб створити красиву і динамічну віртуальну всесвіт, в якій ви дійсно хотіли б жити – де ви відчуваєте мету і індивідуальність, які змушують вас плекати її і відчувати необхідність захищати її. Наша мета полягає в тому, щоб створити різноманітний, інклюзивний і культурно насичений віртуальний світ-те, до чого реальний світ може тільки прагнути. Але при цьому ми хочемо об’єднати людей і поділитися досвідом і мудрістю, які ми можемо привнести в наше реальне життя і, сподіваюся, збагатити її – для себе і для оточуючих.

into the echo – це mmo, заснована на подорожах у часі, дія якої розгортається на чарівній планеті раава, де відбуваються таємничі події, і гравцям належить зануритися в відгомони минулого, щоб розкрити його секрети. Оволодійте ремеслом, станьте легендарним зломщиком або боріться за свою фракцію.