Останнім часом в іграх з боку розробників стала чітко проявлятися педантичність і боротьба за цнотливість. Багатьох геймерів, які звикли до реального життя і до того, що у відеоігри не варто переносити правила реального світу, це вже не на жарт дратує: зокрема, деякі гравці з активною громадянською позицією навіть закликають бойкотувати ремастер diablo ii через менш сексуалізованих версій персонажів, зокрема, амазонки.

Природно, blizzard відомо про такі заклики, і керівник diablo ii resurrected по дизайні роб галлерані в бесіді з виданням axios їх (заклики) прокоментував. За словами галлерані, коли постає питання про придбання гри та підтримку компанії, гравці повинні ” робити те, що вони вважають правильним».

Додатково галлерані також прокоментував змінився в ремастері образ амазонки. За словами розробника, при створенні ремастера blizzard хотіла зробити зовнішність персонажів відповідної воїнам, які борються з демонами, а не тільки що вийшли з нічного клубу любителям розваг.

Хоч слова пана галлерані і нагадують слова мами, яка вирішила завершити скандал з дитиною словами «роби, що хочеш», зігравши тим самим на совісті останнього, але в цілому розробник правий. І вчинимо ми саме так, як він закликав; попередньо почитавши/подивившись рецензії, зрозуміло.

Реліз diablo ii resurrected відбудеться через кілька днів — 23 вересня.