Як і передбачалося, в рамках онлайн-презентації 10th anniversary showcase видавництво thq nordic і студія-розробник black forest games представили ремейк екшену destroy all humans! 2.

Джерело зображень: thq nordic

Відповідно до недавнього витоку оновлена версія destroy all humans! 2 отримає підзаголовок reprobed. Переосмислення створюється на движку unreal engine 4 з нуля (озвучення залишиться колишнім).

У порівнянні з ремейком оригінальної гри destroy all humans! 2-reprobed запропонує більш просунуту систему руйнування оточення, а також кооперативний режим на двох осіб.

Події destroy all humans! 2 і її ремейка розгортаються через 10 років після фіналу першої частини. Користувачам в ролі крипто – 138 (клон протагоніста попередньої гри) належить помститися кдб за підрив материнського корабля.

” замаскуйтеся під людину і читайте думки людей, щоб зібрати дані і впровадитися в їхнє суспільство. Влаштуйте повномасштабний хаос по всій планеті за допомогою свого нло», — свідчить опис дебютного трейлера.

Реліз destroy all humans! 2-reprobed очікується в 2022 році на pc (steam), playstation 5, xbox series x і s. Примітно, що на консолях попереднього покоління оновлена версія не з’явиться.

Осучаснене видання оригінальної destroy all humans! дебютувало в липні 2020 року і відвідало pc (steam, gog), playstation 4, xbox one, nintendo switch і хмарний сервіс google stadia.