Шанувальники god of war ragnarok багато разів переглядали трейлер playstation showcase в пошуках невеликих натяків на те, якою буде гра. Один з фанатів помітив одну особливу деталь, яка показує що смерть фей може зіграти свою роль і в god of war ragnarok. Враховуючи, що весь шлях попередньої гри god of war був заснований на розвіюванні праху фей, цілком логічно, що її загибель буде мати велике значення і в продовженні.

Як вказав користувач reddit bin634, в цій сцені кратос тримає в руках мішечок, в якому колись зберігався прах його дружини. Кратос і атрей обговорюють тему війни, причому атрей вважає, що це єдиний спосіб вирішити їхні проблеми. Потім він говорить кратосу, щоб той почав думати як генерал, а не як батько, що змушує примари спарти накинутися на свого сина. Оскільки ця сцена була показана після того, як кратос подивився на мішечок, схоже що він думає про те, як би фей вчинила в його ситуації.

Поділившись знахідкою з трейлера bin634 припускає, що цей мішечок може бути використаний в якості мотиву, як годинник джоела в серії the last of us. Хоча він вже відслужив свій термін, кратос може зберігати мішечок на пам’ять, а його постійна поява показує нездатність бога війни відпустити дружину. Буде цікаво подивитися, як відреагує атрей, якщо натрапить на нього. У будь-якому випадку це ще одна явна ознака того, що кратос глибоко любив фей і все ще намагається впоратися з її відходом.