Компанія krafton нагадує про наближення турніру гранд-фіналу європи pubg continental series 5 з дисципліни pubg: battlegrounds. Змагання команд європейського регіону почнуться вже 18 вересня, де вони поборються за призовий фонд $250 000, а також зможуть набрати очки pgc для подальшої участі на глобальному чемпіонаті pubg в кореї в листопаді.

Даний захід стартує 18 вересня о 19:00 за мск і буде проходити протягом трьох вихідних поспіль:

  • 18-19 вересня, матчі починаються щодня о 19:00 за мск
  • 25-26 вересня, матчі починаються щодня о 19:00 за мск
  • 2-3 жовтня, матчі починаються щодня о 19:00 за мск

Російськомовні трансляції пройдуть на офіційних каналах twitch і youtube.

команди

Крім того, krafton дає можливість шанувальникам кіберспорту брати участь в турнірі методом передбачення результатів у випробуванні ” вибирай!». Нижче представлена докладна офіційна інформація:

  • випробування ” вибирай!”pcs5 складається з двох окремих подій:» виберіть переможця «і» командне протистояння”, яке триватиме до 30 вересня.
  • як і в попередніх випробуваннях, фанатам знадобляться купони для голосування «щоб» проголосувати ” за результат, який, на їхню думку, найбільш вірогідний. Купони для голосування можна отримати, купивши тематичні предмети pcs5 або використовуючи «коди», які з’являться під час трансляції pcs5.
  • гравці, які “проголосували” і правильно передбачили результати pcs5 europe, отримають esports points (ep), які можна обміняти на додаткові ігрові предмети. Під час частини “вибрати переможця” учасники можуть проголосувати до 7 разів у кожному регіоні та заробити 100 000 ep за кожен правильний вибір.
  • 30% прибутки від продажів предметів для випробування ” вибирай!”будуть рівномірно розподілені між командами і додані до призового фонду.