Виробник thermaltake оголосив про надходження в продаж двох комбінованих наборів з помп і резервуарів: pacific pr32-d5 і pacific pr12-d5 plus.

Pr32-d5 є вдосконаленою версією попередньої моделі pr32-d5 plus, але не має rgb-підсвічування. Її деталі виконані в чорному і сріблястому кольорах, що ідеально підійде для систем нейтральних кольорів.

Новинка оснащена потужним насосом, завдяки якому охолоджуюча рідина може циркулювати в більш швидкому темпі і охолоджувати систему більш ефективним чином.

Резервуар відрізняється великими розмірами: висота становить 267 мм, ємність – 400 мл, максимальний тиск – 50 фунтів/кв.дюйм.

Також пристрій оснащений обертовим на 360 градусів ковпачком, який полегшує установку і дає користувачам можливість регулювати положення отворів при з’єднанні трубок.

Також можна вибрати між монтажною стійкою або кронштейном для установки на вентилятор.

Pr12-d5 plus має відносно менший розмір – висота резервуара становить 196,7 мм, ємність – 250 мл.він підходить як для систем міні формату, так і для повнорозмірних шасі – в такому випадку його установка звільнить додатковий простір для інших елементів.

Потужний насос в комбо наборі може виштовхувати охолоджуючу рідину на висоту до 4,5 м на максимальній швидкості.

Цей пристрій має такий же обертовий ковпачок, як і попереднє. Відмінною рисою даної новинки є підсвічування-на ковпачку є 12 адресованих світлодіодів. Ними можна управляти за допомогою спеціального пз або голосових асистентів.

Обидві моделі дозволяють вручну регулювати швидкість роботи насоса в залежності від навантаження системи.

Pr32-d5 і pr12-d5 вже надійшли в продаж, при покупці користувач отримує дворічну гарантію. Вартість одного комбо становить 199,99 євро.