Lacie, бренд преміум-продуктів seagate technology holdings, анонсував портативні твердотільні накопичувачі lacie mobile ssd secure і lacie portable ssd, які надійдуть у продаж в поточному місяці.

Тут і нижче зображення lacie

Пристрої укладені в корпус з мінімалістським дизайном. Для обміну даними служить інтерфейс usb 3.2 gen2 на основі симетричного роз’єму usb type-c. Йдеться про сумісність з комп’ютерами під управлінням операційних систем windows і macos, а також з планшетами ipad.

Розробник заявляє, що пристрої здатні зчитувати інформацію зі швидкістю до 1050 мбайт/с і записувати її зі швидкістю до 1000 мбайт/с.

Модель lacie mobile ssd secure надає додатковий рівень захисту за рахунок шифрування даних за алгоритмом aes з ключем довжиною 256 біт. Програмне забезпечення lacie toolkit дозволяє виконувати резервне копіювання за запитом або розкладом.

В обох серіях накопичувачів доступні моделі місткістю 500 гбайт, а також 1 і 2 тбайт. У випадку lacie mobile ssd secure ціна становить відповідно 140, 230 і 400 доларів сша, у випадку lacie portable ssd — 130, 210 і 370 доларів.