Інді-розробникалессандро гуццо оголосив дату виходу своєї хоррор-адвенчури the alien cube.гра, натхненна творами майстра хтонічного жаху говарда лавкрафта, стане доступна в steam14 жовтня. The alien cube є продовженням пригодницького хоррора the land of pain. У новій грі вам належить грати за артура, самотньої людини, життя якого ось-ось різко зміниться після тривожної знахідки, що послідувала затаїнственним зникненням його дядька.

За сюжетом гри, послеісчезновенія дядька головного героя, починають відбуватися дивні події. Світ, в якому живе протагоніст, починає переплітатися з жахливою, темною і окультнойреальностью, в якій родич артура, як виявилося, відігравав важливу роль.страждаючи від кошмарних видінь, головному герою необхідно відправитися в небезпечну подорож,щоб знайти правду і вижити в переслідує його пітьмі.

Гра розроблена на ігровомдвіжку п’ятого покоління cryengine 5. Розробник алессандро гуццо обещаетигрокам прекрасний візуал, атмосферний саундтрек і локації, наповнені лавкрафтовскіміужасамі і страхами.