Коли мова заходить за «старі добрі ігри», обов’язково в розмові спливе Carmageddon. З дня релізу цього культового автомобільного екшна пройшло вже сімнадцять років і тільки зараз студія Stainless Games заявила, що ремейк гри з’явиться 27 березня. А ті гравці, які не потрапили до проекту байдужими на Kickstarter зможуть оцінити новий Carmageddon на 2 тижні раніше за інших.

Слід уточнити, що в березні відбудеться не фінальний реліз, а лише альфа-версія, за яку в Steam доведеться заплатити 30 доларів.

Патрік Бакленд, співзасновник студії Stainless Games заявив, що їх «демонічне дитя» нарешті подав голос з могили. На цей раз розробники змогли зробити те, що їм не вдалося зробити сімнадцять років тому, а саме – створити гру ще більш кривавою.

Треба сказати, що розробникам Carmageddon: Reincarnation вдалося отримати минулої весни на Kickstarter більше шестисот тисяч доларів. Така сума набралася завдяки тому, що он0и змогли привернути увагу на ряду з простими геймерами, великих інвесторів. Зокрема, розробку гри профінансував Ліс Едгар, один із засновників компанії Bullfrog Productions. Нагадаємо, що спочатку засновники проекту хотіли випустити гру для ПК, а також Mac і Linux. Проте, хороше фінансування дозволило додати більше цільових платформ. Зокрема, гра з’явиться і для нових приставок.


Запис опублікована в Новини з мітками Carmageddon. Читати запис.

Навігація записів

Вurial at Sea — Episode Two поучит новий мод
3D Realms змінила власника