Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Останнім часом можна спостерігати, як ціни на відеоадаптери починають опускатися, більше пристроїв поставляється в магазини. Однак ціни все ще далекі від рекомендованої.

Ціни нормалізуються, що означає збільшення запасів пристроїв на складах. Однак дженсен хуан, який займає посаду головного виконавчого директора в компанії nvidia, заявив, що дефіцит відеокарт буде продовжуватися не тільки в цьому році, але і в 2022 році.

Незважаючи на дефіцит, nvidia продовжує подальше зростання протягом наступного року, а також і в 2023 році. На даний момент у nvidia достатньо поставок, щоб виконати квоти 2021 року. І навіть на 2023 рік компанія вже почала укладати довгострокові договори.

Хоч на ринку відеокарт і видніється поліпшення ситуації, проте прогнози компанії дають зрозуміти, що чекати повернення рекомендованих цін на пристрої не варто, у всякому разі на nvidia rtx 3000-ої серії точно.

Однак не варто забувати і про інших виробників відеокарт – amd і intel. Ймовірно, ці виробники зможуть домогтися великих поставок.

Як правило, складський дефіцит буде призводити до зростання цін, однак це не завжди вірно. Варто згадати ту ж playstation 5, яка до моменту старту продажів була дефіцитом, але ціни на неї так і не змінилися.