Інсайдер том хендерсон (tom henderson) вже неодноразово доводив, що володіє надійними джерелами в ігровій індустрії. За останні півроку він відзначився як мінімум десятьма витоками про battlefield 2042 і call of duty: vanguard, які згодом підтвердилися. Нещодавно він опублікував свіже повідомлення, де згадав cod 2023 року. Згідно з даними хендерсона, гру розробляє treyarch, і вона відзначиться «напівфутуристичним» антуражем.

Джерело зображення: activision

Видання charlieintel написало повідомлення, в якому розповіло про перші з’явилися чутках щодо call of duty 2022 року. Вони надійшли від хендерсона і редактора vgc енді робінсона (andy robinson). Під публікацією інсайдер залишив коментар: “наступна гра treyarch також буде наполовину футуристичною (солдати в зоні конфлікту), якщо вам потрібна інформація про 2023 .

Джерело зображення: activision

Найімовірніше, шутер буде схожий на black ops 4. Його події розгорталися після трьох попередніх частин black ops. Цю лінійку перезапустили в минулому році і цілком можливо, що користувачів чекає її продовження.

Нагадаємо: call of duty: vanguard вийде 5 листопада 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і series s.