У розпорядженні інтернет-джерел виявилася досить детальна інформація про технічні характеристики смартфона середнього рівня oppo f19s, анонс якого очікується найближчим часом.

Тут і нижче модель oppo f19 / зображення виробника

Повідомляється, що апарат отримає виконання під назвою oppo glow design: це може означати покриття антивідблиску тильній панелі з іскристою обробкою. Товщина складе 7,95 мм, вага-175 г.

Новинка буде обладнана 6,43-дюймовим дисплеєм формату full hd+, виконаним за технологією amoled. Фронтальна 16-мегапіксельна камера на основі сенсора sony imx471 розташується в невеликому отворі в екрані.

Тильна камера отримає трикомпонентне виконання: це 48-мегапіксельний основний датчик, 2-мегапіксельний сенсор для зняття інформації про глибину сцени і 2-мегапіксельний макромодуль.

Про тип процесора відомостей немає, але відомо, що обсяг оперативної пам’яті складе 6 гбайт. Живлення забезпечить акумуляторна батарея ємністю 5000 ма·год з підтримкою швидкої 33-ватної підзарядки. Функція low battery sms в разі низького рівня заряду буде автоматично відправляти повідомлення про поточне місцезнаходження апарату на заздалегідь вказаний номер.

Смартфон буде поставлятися з операційною системою coloros 11.1 на основі android 11.