З поверненням, менеджери парку, в наш польовий гід за видами!у цій серії статей ми будемо висвітлювати та обговорювати деякі з неймовірних динозаврів та рептилій, за якими ви будете доглядати, а також біоінженерію в jurassic world evolution 2. З більш ніж 75 різними видами доісторичних тварин ви зустрінете як нових, так і знайомих. Особи, і ми неймовірно раді поділитися ними з вами!минулого разу ми познайомили вас з першим з наших нових морських рептилій, мозазавре, але на цьому тижні ми збираємося привітатися зі старим другом … Tyrannosaurus rex!

Тиранозавр, теропод пізнього крейдяного періоду, був хижим динозавром, який міг вирости до 12 м (40 футів) в довжину і важив до 9 тонн. Проте, незважаючи на свої розміри, тиранозавр володів спортивною статурою, що дозволяє припустити, що це був відносно рухливий динозавр; його довгий жорсткий хвіст також врівноважував його велику голову, що ще більше сприяло його спритності і швидкості і робило його воістину грізним мисливцем.цікаво, що у нього був рот повний зазубрених зубів – всього близько 60, – які були близько 8 дюймів в довжину і були неймовірно сильними. Це означає, що в той час як у більшості рептилій того часу були довгі загострені зуби, які щосили намагалися пробити кістку, у тиранозавра не було такої проблеми; ми знаємо це завдяки тому, що в його копролітах (скам’янілому гної) були виявлені кісткові фрагменти!

Тиранозаври досить агресивні і не дуже товариські, тому вам не доведеться надто турбуватися про те, щоб у них була компанія у вольєрі, але майте на увазі, що їм знадобиться як пісок, так і лісова місцевість, тому важливо враховувати це при плануванні парку.як хижаки, ви хочете переконатися, що у них є багато свіжого м’яса – повірте нам, ви не хочете, щоб нещасні, голодні тиранозаври опинилися в ваших руках! ми неймовірно раді можливості поділитися з вами про тиранозавра – ми навіть уявити не могли jurassic world evolution 2 без цього культового динозавра! ми думаємо, що і вам, і вашим гостям сподобається включати їх у свої парки. Чи будете ви займатися їх біоінженерією? дайте нам знати про це в коментарях.у найближчі тижні і місяці ми покажемо вам ще більше динозаврів. Будьте готові побачити як нові, так і знайомі обличчя, оскільки ми виділяємо невелику частину стародавніх тварин, яких ви зможете змінити в біоінженерії в jurassic world evolution 2.