Дизайнер софі маллінсон (sophie mallinson) працювала над deathloop в arkane lyon і нещодавно поділилася цікавою інформацією про свіжу гру. Вона розповіла, як розробники вибрали ім’я для головного героя проекту. Виявляється, кольтом протагоніста назвав генератор, який видавав варіанти на основі інформації про всесвіт нового шутера з елементами екшену.

Джерело зображення: arkane lyon

Повідомлення софі маллінсон говорить: «кілька дрібниць про deathloop для вас. [в] кінці 2018 року команда ніяк не могла визначитися з ім’ям для персонажа гравця, тому я створила невеликий скрипт, який генерував потенційні імена, грунтуючись на історії і пристрої світу чорного рифу. Ми провели багато часу, роздумуючи про історію та культуру острова і про те, як він може вписатися в вигадану реальність ігор arkane. Ми надихалися існуючими регіонами, наприклад, росією, скандинавією і гебридськими островами. Команда сценаристів і креативні директори провели цілий ранок, бавлячись з цим скриптом, поки не знайшли те, що здавалося нам правильним. Так народився кольт ван”.

Джерело зображення: arkane lyon

Нагадаємо: deathloop вийшла 14 вересня 2021 року на пк і playstation 5 в якості тимчасового консольного ексклюзиву. Критики дуже тепло зустріли гру, а ось користувачі в steam відзначили її технічні проблеми.