Huawei оголосила, що під управлінням фірмової операційної системи harmonyos 2 вже працює більше 100 мільйонів пристроїв. Компанія також поділилася подробицями про те, якими темпами відбувалося поширення прошивки.

Оновлення до harmonyos 2 було випущено 2 червня 2021 року для більш ніж 100 моделей пристроїв, включаючи смартфони та планшети. За перший тиждень оновлення завантажили близько 10 мільйонів користувачів, а 8 липня ця цифра зросла до 30 мільйонів. Всього за три місяці-до 12 вересня — нова ос вже була встановлена на 100 мільйонах гаджетів.

” це важлива цифра і новий етап в нашій роботі. Ми вдячні покупцям і партнерам за підтримку! harmonyos надає користувачам можливість інтуїтивного підключення, покращений користувальницький досвід і зручні сервіси для роботи з декількома пристроями в залежності від конкретних сценаріїв», — сказав річард юй, виконавчий і генеральний директор consumer business group.

Головна особливість harmonyos — можливість різних типів пристроїв підключатися один до одного і взаємодіяти. Так, переміщаючи значок з панелі управління одного пристрою на інший, користувачі можуть їх синхронізувати, організувавши таким чином комфортну роботу. Крім того, домашній екран налаштовується під переваги користувача за допомогою віджетів різних розмірів. Останні дозволяють отримувати доступ до різної інформації і функція, не відкриваючи програми.

Вказується, що число розробників в екосистемі harmonyos вже перевищило 1,3 мільйона — в десять разів більше, ніж минулого року. Крім того, більше 1000 виробників обладнання, таких як midea і joyoung, приєдналися до програми harmonyos connect, створюючи одну з найбільших екосистем підключених пристроїв у світі.