Зовсім скоро, 17 серпня, відкривається чергова виставка Gamescom. І, незважаючи на те, що флагманом новин і самим відвідуваним — як публікою, так і компаніями — заходом залишається Е3, в Кельні напевно буде щось цікаве. Наскільки цікаве? Варто пакувати валізи? Ділимося новинами про те, що точно з’явиться на виставці і про те, чого там точно не буде.

Отже, ігровий гігант ЕА представить свій титульний (останні дні) проект Battlefield 3. Гра вийде вже в жовтні, так що пора і оприлюднити подробиці карт мультиплеєра. Хоча, звичайно ж, грає активна громадськість чекає зовсім інших слів — дати релізу Star Wars: The Old Republic.

Точно так само від Sony очікується почути що-небудь про майбутню God of War. А також все ще зріє надія побачити нову багатообіцяючу консоль PSVita. Тим більше, що Nintendo вже повідомила, що везти на виставку свою Wii U не буде — нібито з міркувань безпеки. Однак ми підозрюємо, що просто з-за того, що в Кельні ніколи не цікавилися особливо нинтендовской продукцією.

А ось стенди Valve точно будуть ломитися від припливу публіки. Компанія не просто покаже гучну Dota 2. Вона ще й влаштує турнір на 16 команд з призом в мільйон доларів. Во як!

Borderlands 2, Guild Wars 2, а також неназваний поки що ММО-проект NCsoft, який, судячи з єдиною просочилася картинці, має відношення до космосу — цього достатньо, щоб запасатися чіпсами і колою на час Gamescom?


Запис опублікована в Новини з мітками Battlefield 3, Borderlands 2, Dota 2, E3, EA, Gamescom, God of War, Guild Wars 2, NCsoft, nintendo, PSVita, Star Wars: The Old Republic, Valve, Wii U. Читати запис.

Навігація записів

Jamestown — кооперативний фан
Обкладинка і саундтрек NBA 2k12