Версії the wild at heart для playstation 4 і switch будуть запущені як фізично, так і в цифровому вигляді 16 листопада, оголосили видавець humble games і розробник moonlight kid.

Таємничий прихований світ. Двоє не по роках розвинені діти рятуються від негараздів. Чарівні істоти і дивний загін заблукалих вартових. Стигійське зло в ув’язненні. Ласкаво просимо в діп-вудс.

  • зберіть свою орду – зберіть і розгорніть рій химерних спрайтлінгів; маленькі магічні істоти для вас, щоб командувати. Розбийте речі, збирайте здобич, боріться з ворогами, будуйте нові шляхи та багато іншого!
  • explore – унікальний і ізольований світ, багатий століттями, повними знань. Ліси, печери, берегова лінія, стародавні святині… The deep woods сповнений головоломок, які потрібно вирішити, і секретів, які очікують розкриття.
  • збирайте і створюйте — збирайте рідкісні ресурси, такі як магічні кристали, металобрухт, електричні компоненти і багато іншого, щоб будувати нові структури, предмети і поліпшення!
  • битва – боріться з небезпечною дикою природою і надприродними ворогами з унікальними здібностями вашого рою спрайтингу і вашого вірного вакууму, густбастера!
  • сутінки 8>–>- ” темрява-це погано!”поширена приказка серед мешканців діп-вудса, і не дарма. Злісні істоти ховаються в тіні тут, і ви можете просто захотіти залишитися поруч з багаттям до сходу сонця.