На російськомовних серверах фентезійної mmorpg lost ark запущено свіже оновлення, яке додало в гру новий клас тайгон, розширення функціоналу особистого маєтку, прискорене прокачування для новачків і багато іншого.

новий клас . Тайгон-це новий герой архетипу чернець. Він здатний атакувати ворога стрімко і чарівно, використовуючи в боях бойові кастети. Герой володіє надвисокою мобільністю, комбо-атаками і потужними стихійними вміннями. А у вирішальні моменти тайгону підвладна сила лютого тигра, яку він вкладає в свої удари, обернувши хід битви в свою сторону.

ремесло в особистих маєтках. з виходом оновлення збирати ресурси стало можливо не тільки в світі, але і в своєму особистому маєтку. З отриманих матеріалів гравці зможуть створити їжу, а також корисні бойові припаси.

Більш того, для новачків прокачування в lost ark стала ще швидше і простіше. Таким чином, новий шукач зможе дістатися до високорівневого контенту швидше, ніж це було можливо раніше. У грі також з’явилися нові захоплюючі місії “акрасія експрес” і універсальний для всіх класів пролог.