До презентації нового samsung m52 залишається все менше часу. Офіційні дати говорять про анонс в кінці вересня, до якого залишається 2 тижні. Сервіс amazon india вже вивісив перший рекламний банер, і якщо вірити йому, то недавно з’явилася в мережі інформація про характеристики нової моделі в цілому відповідає дійсності.

На зображенні добре видно, що новий смартфон буде оснащений основною потрійною камерою. А багатообіцяючий слоган “monster is back” як би натякає користувачам про високу автономність і потужному акумуляторі. Але саме цей момент і турбує деяких цінителів samsung-трохи раніше в мережі з’являлися нібито витоку, в яких говорилося про акумулятор нової моделі об’ємом всього 5000 маг. Це досить непоганий показник, і до того ж дуже поширений в сучасних гаджетах. Але у минулої моделі samsung m51 ємність акумулятора становила всі 7000 маг, що не могло не радувати всіх цінителів довгої автономної роботи.

І якщо вірити слогану на новому банері, то монстр з потужним акумулятором повинен повернутися, але твердження це можна буде вважати правдивим тільки за умови, що нова модель зможе продемонструвати ті самі 7000 маг.