Вчора ввечері розробники з techland поділилися неприємною звісткою: dying light 2 не вийде в грудні — реліз зомбі-бойовика відкладений до початку лютого. Новина гранично очікувана, проте на цьому потік сумних новин може не закінчитися. Як повідомляє журналіст venturebeat і за сумісництвом інсайдер з високим відсотком збулися «прогнозів» джефф грабб, на цьому тижні буде оголошено ще щонайменше про одне перенесення релізу.

Що це за гра, наскільки великою і високобюджетною вона є, грабб не повідомляє. Не виключено, що ми взагалі не дізнаємося про перенесення релізу на цьому тижні через його абсолютну незначність.

Проте, любителі відеоігор з подачі грабба вже проводять голосування і вважають, що видати порцію негативної інформації нам готується dice з її battlefield 2042, 343 industries з halo infinite і fromsoftware з elden ring. Останній варіант виглядає найбільш правдоподібним, тоді як перші два результати вельми малоймовірні. Battlefield-це все-таки “конвеєр”, а подібні ігри рідко відкладають на більш пізні терміни. Halo infinite, в свою чергу, вже зазнала перенесення релізу майже на 15 місяців — спочатку вона повинна була стати одним зі стартових проектів лінійки нових консолей xbox series.