the archers 2 (мод: багато грошей) – затягує аркада для одного або двох чоловік, в якій вам належить влучно стріляти з різної зброї, щоб якомога швидше знищити свого опонента. На ігровому полі на різних відстанях будете розташовуватися ви і ваш противник, потрібно підібрати таку траєкторію, щоб ваш снаряд потрапив в суперника. Хто швидше потрапить, той і переміг.

Однак не все так посередньо і просто. Справа в тому, що поступово складність гри буде зростати, вороги стануть розумнішими, почнуть швидше і точніше стріляти, плюс у них з’явитися захист. На перших рівнях, щоб перемогти досить одного попадання в голову або двох в тулуб, але далі у суперника з’явитися каска, лілі ж він просто почне бігти в вашу сторону, а не стояти на місці.

За перемоги ви будете отримувати ігрову валюту і досвід, які потрібні для відкриття і покупки нових можливостей. Ваш стікмен обзаведеться новеньким зброєю, наприклад списом або сюрікеном, так само з’явитися броня і різні заклинання. Тут є кілька світів, де будуть різні суперники з новими навичками і скілом. Лучники 2 відмінний таімкіллер для веселого проведення часу.