У що вийшла сьогодні грі deathloop гравці почують голос джейсона келлі, який зіграв роль головного героя кольта. Келлі хотів би сам випробувати deathloop, особливо після роботи над грою разом з arkane, але як свідчить відео нижче, він не може отримати ps5, щоб пограти в гру, в якій він знявся.

Хто-небудь, подаруйте цій людині ps5! крім згадки про відсутність консолі, повідомлення келлі-це прекрасне святкування того, що проект, над яким він так довго працював, нарешті виходить у світ. Гравці нарешті отримають можливість зіграти за кольта на острові блекріф.

Deathloop цілком може стати останньою грою, яку arkane випустить на консолях playstation. Розробник вже представив свою наступну гру redfall-багатокористувацький шутер, де надприродні люди і вампіри протистоять один одному. Гра була підтверджена як ексклюзив для консолі xbox після того, як microsoft придбала батьківську компанію arkane bethesda в минулому році. Якщо джейсон келлі хоче грати в майбутні ігри arkane, йому може не знадобитися ps5.