Всупереч думці скептиків, хмарні сервіси вже набрали свою аудиторію геймерів, хоча їх бібліотеки ігор досить обмежені. Датамайнер під ніком ighor вирішив розблокувати вже недоступні в nvidia geforce now тайтли і випадково зробив незвичайне відкриття. У базі даних знайшлися ексклюзиви sony і nintendo, а також інші неанонсовані ігри.

Після певних маніпуляцій з файлами і кодом nvidia geforce now ентузіаст отримав повний список ігор сервісу на 18 тисяч найменувань. Хоча частина даних ставилася до різноманітних додатків на зразок adobe photoshop і microsoft office, куди більше його здивували інші екземпляри — god of war і new super mario bros., а також програма dolphin emulator, яку імовірно використовували для запуску зазначених тайтлів.

Оскільки ексклюзиви sony і nintendo не просто вказані в базі даних, але і мають повноцінні сторінки в клієнті nvidia geforce now з припискою nvidia confidential, користувачі припустили, що так розробники або готуються до релізу pc-портів цих тайтлів, або тестують запуск сервісу на консолях. Ighor вважає, що самі геймери не могли додати тайтли в бібліотеку і користуватися хмарною системою для їх запуску з емулятора. Однак пояснити свою знахідку він не зміг.

Пізніше інші допитливі датамайнери помітили, що в базі даних nvidia geforce now числяться й інші, ще більш незвичайні записи. Серед них виявилися ще не вийшли або навіть не анонсовані avowed, gears 6, resident evil 4 remake, street fighter 6, ремастери gta 3, vice city і san andreas і маса інших ігор.

У коментарі для wccftech представники nvidia поспішили пояснити потрапили в мережу дані. Вендор не став спростовувати наявність незвичайного списку в базі даних geforce now, проте заявив, що він використовується лише для внутрішнього тестування і відстеження ігор. Компанія запевняє, що цю інформацію не можна вважати підтвердженням або анонсом зазначених тайтлів, всупереч надіям багатьох геймерів.