Південнокорейська компанія samsung з невідомих причин змушена відкласти поширення програмного забезпечення one ui 4.0 на базі операційної системи android 12. Користувачі з південної кореї та європи повинні були почати отримувати тестову збірку прошивки ще в кінці минулого тижня. Представник компанії вибачився перед усіма, хто чекав апдейт.

Samsung представила оболонку one ui 3.1 на початку цього року разом з флагманами поточного покоління galaxy s21, galaxy s21+ і galaxy s21 ultra. Минулого місяця компанія оголосила про збірку one ui 3.1.1 разом зі смартфонами galaxy z flip 3 та galaxy z fold 3. Обидві версії побудовані на базі операційної системи android 11.

9 вересня користувачі повинні були отримати бета – версію програмного забезпечення one ui 4.0 разом з android 12 beta. З чуток, компанія відклала реліз тестової збірки на кінець поточного місяця. Першими її теж отримають моделі флагманського сімейства samsung galaxy s21.

Програма з тестування android 12 з one ui 4.0 буде оперативно розширена. Слідом за січневими новинками в неї будуть додані флагманські смартфони 2020 року. Мова про моделі samsung galaxy s20, galaxy s20 + і galaxy s20 ultra, а також galaxy note 20 і note 20 ultra.

До кінця року всі вісім флагманів двох останніх поколінь отримають стабільне програмне забезпечення one ui 4.0 на android 12. Реліз фінальної збірки» зеленого робота ” намічений на початок наступного місяця. З коробки першим свіжою версією по обзаведуться вже смартфони наступного покоління сімейства samsung galaxy s22.