Миле пузіко тора-одного з головних лиходіїв god of war: ragnarok — довелося багатьом шанувальникам не до душі. Хтось визнав таку форму громовержця не канонічною, хтось просто не сприймає бодіпозитив в будь-якому його прояві і закликає бойкотувати гру… Загалом, скільки людей-стільки й думок.

На хвилі хайпа gameinfromer зустрівся з геймдиректором god of war: ragnarok еріком вільямсом і креативним директором корі барлогом, щоб обговорити запущений зовнішній вигляд тора.

“ну, я не знаю, ми просто хочемо, щоб він був великим хлопчиком. Його інтерпретація marvel-це одне. Це цікаво. Ми хотіли, ви знаєте, трохи заглибитися в саму міфологію — – зазначив вільямс. – бути може цей тор і не схожий не фітнес-модель, зате він володіє величезною міццю. І справа не завжди у великих м’язах-маса як-не-як теж вирішує”.

Балрог додав, що вони хотіли показати тора великою дитиною, яка не встиг досягти психологічної зрілості. Тому його безглуздий зовнішній вигляд набагато краще відображає його сутність, і тіло бодібілдера було б тут недоречно.

God of war: ragnarok виходить на ps4 і ps5 в 2022 році.