Майбутня перезавантаження « хижака » від режисера дена трахтенберга знаменує собою вже п’яту частину франшизи, але жоден з раніше випущених проектів так і не зміг відповідати рівню оригіналу джона мактірнана 1987 року, який по праву вважається класикою.

Зав’язка насправді дуже проста: жменька мужніх солдатів відправляється в джунглі, а перша половина фільму полягає в тому, що в них просто ні з того ні з сього починають стріляти. Потім, як тільки герой арнольда шварценеггера і його банда розбираються з декількома головорізами, на полі битви з’являється прибулець і повністю перевертає все з ніг на голову.

Хижак є одним з найбільш впізнаваних прибульців в кіно, але мало хто знає, що спочатку його повинен був зіграти сам жан-клод ван дамм, ще одна зірка бойовиків 90-х.тим не менш, творчою групою було прийнято рішення, що цьому не бувати. І в новому інтерв’ю the murder master music show білл дьюк підтвердив, чому ван дамм так і не зіграв злого прибульця.

Ви знали, що хижак, якого ви бачили, не був справжнім хижаком? початкова версія була набагато меншого розміру, так як вони збиралися застосувати спецефекти під час пост-продакшену [змінивши його вигляд]. На ньому був костюм-невидимка, його прив’язували мотузками, і він буквально літав від дерева до дерева на цих мотузках. Людина двічі втрачав створення від зневоднення. Продюсер сказав: “якщо ти знову втратиш свідомість, я тебе звільню!». Проходить 2 тижні, хлопець знову втрачає свідомість, і продюсер звільняє його. Цим хлопцем був жан-клод ван дамм.

Давнє фото з ван даммом в костюмі ви можете побачити нижче:

Тим не менш, це не завадило « хижакові » домогтися великого успіху і покласти початок серії, яка все ще актуальна через 35 років, і ван дамм, до слова, також, як уже згадувалося, став зіркою бойовиків, знявшись у багатьох, зараз вже культових стрічках.