Наступний фільм британського режисера крістофера нолана випустить кіностудія universal . Про це повідомляє видання the hollywood reporter .

Нолан працював під крилом warner bros. З 2001 року. Однак в кінці 2020 року спалахнув конфлікт через рішення студії перейти на гібридну модель релізів, в рамках якої всі виходять в 2021 році фільми з’являються одночасно в кінотеатрах і на стрімінговом сервісі hbo max .

Проти ініціативи виступили багато видатних представників голлівуду. Найлютішим критиком виявився саме крістофер нолан.

Через пандемію в 2020 році вся кіноіндустрія почала розвалюватися. Нолан хотів підтримати кінотеатри за допомогою свого “доводу ” ( tenet ). У підсумку прем’єра відбулася, ось тільки збори картини виявилися сильно нижче очікувань аналітиків, хоча сам нолан і залишився ними задоволений.

Як писало видання the wall street journal , режисер назвав hbo max “найгіршим стрімінговим сервісом”. Він також звинуватив warner bros. У поганому поводженні з кінематографістами.

Новий проект нолана буде присвячений батькові атомної бомби роберту оппенгеймеру, який керував манхеттенським проектом . Як зазначає thr, спочатку режисер вів переговори з warner bros., але в підсумку проект дістала universal.

При цьому підкреслюється, що для крістофера нолана першорядне значення має саме кінотеатральний прокат.