Звідки креслення, схеми, макети і піратські фотографії iphone 14 pro max опинилися в розпорядженні блогера, не раз стверджував що він “в перехресті прицілу apple”, я не знаю. За словами блогера з не дуже хорошою репутацією, все це у нього вже давно. Над рендерами цього пристрою блогер і художник працювали довше, ніж над будь-якими іншими. І трохи почекали, щоб представити ці рендери публіці в день коли apple оголосить дату презентації iphone 13. Навіщо? щоб помститися apple? щоб показати що він цю 45-річну компанію з ринковою капіталізацією в 2,5 трильйона долара не боїться? ні. У мене є відповідь на це “навіщо”.

Iphone 14 вийде тільки через рік, а ми вже знаємо про нього досить багато

Головний герой провокаційної відео-презентації приголомшливо красивий. На тильній стороні корпусу – камери практично без виступів. Як у iphone 4. Це стало можливим через перископічні камери? може бути і через них, але блогер не знає чи будуть вони в iphone 14. Все набагато простіше-корпус iphone 14 pro max став товщі. І камерам більше не потрібен виступ на корпусі. “вони потонули”. У верхній частині фронтальної сторони iphone 14 pro max немає вирізу. Замість нього-прокол. Тому що, на досвіді samsung, xiaomi і деяких інших ми (блогер і apple ?) могли переконатися що підекранні датчики-дорога в нікуди. Отак. Якість підекранних завжди буде жахливим, прокол – краще. Але це все дрібниці.

Як зміниться камера у iphone 14, який вийде в 2022 році

Грані оперізують iphone 14 pro max, практично один в один, такі ж як у iphone 4. 10 років цієї моделі, вона досі викликає ностальгічні почуття. Її пригоди увійшли в історію. Антеннагейт, втрачений в редвуд-сіті екземпляр ще не оголошеного iphone 4, проблеми з білим кольором. Романтика! до речі, штаб-квартира компанії стіва джобса next розміщувалася в редвуд-сіті. Але давайте придивимося до цих рендерів уважніше. Не помічаєте нічого незвичайного? часто, дивлячись на рендери ще не існуючих пристроїв, ми захоплюємося фантазією їх авторів. Нам би таке і в голову не прийшло. Але у випадку iphone 14 pro max від front page tech (fpt) це не так.

Як буде виглядати iphone 14

Це концепт-дизайн iphone 14, заснований на матеріалах витоків

Витоку – не потрібні. Креслення, схеми, макети ні до чого. Кладемо пліч-о-пліч iphone 12 pro max і iphone 4. Від першого беремо розміри, екран “на всю лицьову сторону екрану” і систему камер. Від другого-блискучий металевий ободок, круглі кнопки і прорізи в цьому обідку. Від себе додаємо те, про що вже півроку пишуть змі: робимо корпус товщі, щоб система камер, як і у iphone 4, перестала виступати. Прибираємо виріз, міняємо його на прокол. Домагаємося гармонії, заливаємо корпус цікавими кольорами (не відняти, кольори у fpt вийшли чудові) і – вуаля! і ніякого ризику.

Зате якщо представити його у відповідний момент, та ще й знявши чудово нахабний ролик, можна набрати багато – багато переглядів. Оскільки автори рендерів не використовували нелегально здобуту інформацію, ніхто для них нічого нізвідки не крав,що їм зможе зробити apple? якщо ролик завдасть шкоди продажам iphone 13, це проблема самої apple. Юристи у apple, як і інженери, кращі в світі. Вони могли б винайти позов, і потішити їм публіку-але перспектив у такого позову не буде. Це абсолютно безпечно. А як з переглядами? ролик на youtube вже дві доби, переглядів 420 837. 20 хвилин тому їх було на півтори тисячі менше. Круто?

Що краще: iphone 13 або iphone 14

Якщо вірити змі, iphone 13 ніхто не збирається купувати. Тільки якісь рідкісні і не дуже розумні фанатики. Пишуть що моделі iphone 13, в порівнянні з iphone 14, нудні і не цікаві, що в них немає нічого нового – тому варто почекати ще рік. Що за місяць-два до презентації нового покоління iphone продажі нинішнього покоління не знизилися. Хоча в попередні роки вони в такі періоди падали в рази, люди воліли чекати новинки, щоб купити їх. І джерело інформації було солідним (jp morgan), і плітки в змі натякали на неминучі проблему з попитом на iphone 13.

Швидше за все, виїмки в екрані iphone 14 у вигляді козирка вже не буде

Але інформація все ж не підтвердилася. Через зниження попиту на iphone 12, за результатами досліджень аналітичних компаній, що професійно займаються продажами смартфонів, apple змістилася з третього на четверте місце на ринку смартфонів. Тимчасово. Від iphone 13 аналітики чекають дива. Числовий індекс в назві iphone невдалий, і чутки про iphone 14 один цікавіше іншого. Тривожно. На цьому тлі ще одне неподобство майже непомітно. Ролик, швидше за все, збере мільйони два-три переглядів, але я не думаю що він всерйоз на щось вплине. Звичайно, поживемо-побачимо. Але караван гавкає-собака йде.

Apple зробить iphone 14 pro і pro max з титану. Чому це круто

Відомого блогера звуть джон проссер, художника – ян зельбо. Нові продукти apple і час їх появи на ринку джон пророкує з початку 2020 року. Чому він пішов з android-провісників, я не знаю, мені це нецікаво. Будемо вважати що він раптово полюбив apple і користувачів її продукції, обділених своєчасною і докладною інформацією. Після кількох гучних і образливих проколів у нього катастрофічно зіпсувалася репутація, хоча з 183 його прогнозів збулося 74,3% – непоганий, до речі, рахунок. Останнім часом, щоб не зіпсувати свої показники, він спеціалізується на довгострокових прогнозах, куди він втече коли вони почнуть не збуватися?