У спорах казуалів з хардкорщиками не народжується істина, оскільки переможці там бувають лише тимчасові, проміжні. Ось інформація про ще одному проміжному етапі гонки: сьогодні було оголошено, що EA купує нову студію. Вибір гігантів упав на скромну компанію PopCap Games, знамениту двомірними аркадами, серед яких — Bejeweled, Plants vs Zombies і Zuma Blitz.

У тому, що ЕА бере під своє крило популярні казуалки, немає нічого надзвичайного та сенсаційного. Вражає інше: сума угоди. За повідомленнями декількох джерел, творці лопаються кульок обійдуться концерну більш ніж в 1 мільярд доларів! При цьому річний дохід студії варіюється між сотнею і двома сотнями мільйонів.

Нагадаємо: свого часу продуктивна компанія PlayFish, наповнила Fаcebook своїми іграми, обійшлася ЕА у 275 мільйонів готівкою. Коробочка під назвою VG Holding Corp, в якій лежали компанії Bioware і Pandemic, була оцінена в 860 мільйонів. Таким чином, виходить, що ЕА оцінили компанію, придумавшую війну квіточок з зомбі, в дві пафосні студії з виробником соціалок в навантаження.

Так що перспективніше з точки зору ринку, казуал або хардкор? То-то ж.


Запис опублікована в Новини з мітками Bejeweled, BioWare, EA, Pandemic, Plants vs Zombies, PlayFish, PopCap Games, Zuma Blitz. Читати запис.

Навігація записів

А тепер… SEGA!
You shall not pay!