Пісочниця справжня, з риттям ям і окопів. Ми готувалися роки, ми готові копати, крізь бархани і дюни рухаємося до небес.

На полі бою правила зрозумілі-убий або помри! або копай. Благо, возитися з лопаткою є де, адже в enlisted днями стартувало тестування нової африканської карти.

Почнемо з того, що військовий шутер за мотивами другої світової enlisted отримав велике оновлення. У ньому на поле бою вийшли сили італії і великобританії, включаючи нову техніку і спорядження. Новий вміст хороший, але це не все.

Розробники натиснули і випустили відразу кілька важливих для гравців механік. Вони додали реалістичності вибухів так, що тепер осколки снарядів фізично правдоподібно розлітаються по місцевості, розбиваються об перешкоди і залишають гравцям шанс вціліти в деяких ситуаціях, коли ті користуються логікою або знаннями про механіку справжніх осколкових гранат і бомб.

Якщо потрібних знань немає, гра дбайливо нагадає загиблому гравцеві, що при нальоті краще лягти на землю, адже осколки летять вгору. Ось ще одна корисна порада-артилерія навчилася стріляти димовими снарядами. Досить попросити радиста викликати удар.

Також змінено управління човнами і мотоциклами, додані гучні звуки для гранат, виправлені баги, ну, а головне – тепер можна копати землю. Для цього потрібна лопатка і відповідна місцевість, а також вигідна тактична ситуація. Вириті траншеї ускладнять пересування ворожої бронетехніки і допоможуть заховати тушку солдата від усіх негараздів цього світу. Підкопати будівлю або камінь, на жаль, не можна.

Разом з оновленням в грі вийшла нова карта з просторів північної африки. Найбільші армії світу зійдуться в битві за передмістя мальовничого міста десь в тунісі. Ось тут вам і знадобляться човни з мотоциклами. Але карта поки знаходиться в режимі збт.