Компанія biostar готує до випуску материнську плату tz590-btc duo на базі набору системної логіки intel z590. Модель стане універсальним вибором для майнер, що використовують графічні прискорювачі або твердотільні накопичувачі з жорсткими дисками, наприклад, для фармінгу chia.

джерело зображення: biostar

Плата виконана в стандартному форм-факторі atx, оснащена охолодженням ланцюгів живлення, чотири слота dimm дозволяють встановити до 128 гб пам’яті ddr4. Присутній гігабітний мережевий адаптер intel i219v, аудіокодек realtek alc887, роз’єми usb 3.2 gen1 і usb 2.0, відеовиходи hdmi і d-sub. Плата підготовлена для роботи в «фермі» з двома блоками живлення і оснащена парою 24-контактними конекторів. Але головна особливість криється в кількості роз’ємів pcie і sata.

На платі розташовується дев’ять роз’ємів pcie, один з них 4-го покоління, фізично виконаний повнорозмірним, але підтримує тільки 8 ліній. Решта вісім роз’ємів pcie 3-го покоління і підтримують одну лінію. Для підключення накопичувачів передбачено чотири роз’єми m. 2, по парі pcie 4.0×4 і pcie 3.0×4, а також десять роз’ємів sata iii.

Дані про вартість і терміни надходження в продаж не уточнюються.