Навіть з такими іграми, як god of war: ragnarok, marvel’s spider-man 2, star wars: knights of the old republic – remake і багатьма іншими іграми, показаними на playstation showcase, більшість заголовків вкрала гра marvel’s wolverine, враховуючи, наскільки це було дивно практично для всіх. Звичайно, ми ще багато чого не знаємо про гру, враховуючи той факт, що вона зараз знаходиться на дуже ранній стадії розробки. Фактично, ми майже нічого про це не знаємо, включаючи того, хто буде грати головну роль росомахи.

Не дивно, що є чимало акторів, які не заперечували б отримати цю роль, а двоє, які проявили інтерес, вже не відчувають нестачі в шанувальниках. Девід хейтер, найбільш відомий за роллю соліда снейка (і біг боса) в серії metal gear solid, і еліас туфексіс, який зіграв адама дженсена в deus ex: human revolution і його продовженні, обидва в твіттері публічно висловили зацікавленість росомахою в майбутній грі insomniac.

Звичайно, пройде ще багато часу, перш ніж ми дізнаємося, хто опиниться на цій ролі. Marvel’s wolverine знаходиться в розробці для ps5, і вийде не скоро.