Минулого тижня уряд китаю зажадав від ігрових компаній стежити за тим, щоб молоді люди до 18 років не проводили в онлайн-іграх більше 3 годин на тиждень. У новому матеріалі financial times повідомляється про те, що ці обмеження підірвуть позиції країни на світовій кіберспортивній арені.

Фахівці відзначили, що домінування китаю в кіберспорті швидко зійде нанівець через новий закон. Деякі професійні гравці не бачать сенсу в подальшій кар’єрі, так як за 3 години на тиждень неможливо вийти на рівень, достатній для виступу на змаганнях.

” ми зобов’язані розглядати кіберспорт як будь-який інший вид спорту. Гравці тренуються по 70 годин на тиждень, а то й більше. Тепер їм буде не вистачати цих 67 годин. Молоді геймери з китаю просто не зможуть підтримувати високий рівень”, – вважає професійний гравець і тренер з league of legends під псевдонімом amazing.

За даними newzoo, в 2020 році китай міг похвалитися 720 млн гравців і виручкою в розмірі $44 млрд.кіберспорт в китаї є масовою дисципліною і великим ринком, тому професійним командам і геймерам доведеться перебудовуватися і шукати обхідні шляхи.

Власниця команди з шеньчженя повідомила financial times, що найкраще себе показують молоді гравці від 16 до 21 року. Але тренуватися варто починати якомога раніше. Жінка, яка не стала розкривати свого імені, зазначила, що тепер команди будуть використовувати акаунти дорослих гравців для тренувань. Також вона боїться, що спонсори почнуть відвертатися від кіберспортивного ринку китаю.

Засновник федерації гравців ченду чарлі мозлі (charlie moseley) заявив, що індустрія отримала нищівний удар через новий закон. Тим не менш, в рамках літніх азіатських ігор 2022 в ханчжоу пройде перший кіберспортивний турнір, де так само будуть розіграні медалі, як і в інших видах спорту.