Старий добрий лем. Ну хто ще міг надихнути розробників stellaris на створення раси здоровенних розумних грибів з непристойно м’ясистими капелюшками?

Видавництвоparadox interactive представило світу подробиці безкоштовного оновлення 3.1» лем ” для stellaris , а також опублікувала дату релізу. Оновлення відносно велике, переробить деякі ігрові механіки і поліпшить ші, але в основному оновить масу платних dlc.

Як очевидно з назви, оновлення присвячене творчості відомого філософа і візіонера станіслав лем, який написав кілька цікавих науково-фантастичних оповідань. Звичайно, матеріал для stellaris скоріше фантастичний, ніж науковий, так як натхненний відразу декількома творами.

З «лемом» в stellaris увійдуть значні розширення ігрового процесу. Гравець зможуть вибрати для управління народи фототрофів, які розмножуються брунькуванням і харчуються енергією сонця замість нормальної їжі. Хоча хто в stellaris нормальний? точно не гриби-радіотрофи, чиї великі фіолетові капелюшки хвилюються під керівництвом грибного монарха.

Крім цих чудових створінь, гравці отримають ряд нових рис для існуючих народів. Наприклад, можна вибрати клонічне походження і зіграти за стародавню армію клонів із забутої фабрики. Або вибрати в якості риси погоню за насолодами (ельдар) або тягу до ремесла (гноми). Чого вже там, розробники і про орків не забули.

А місцеві некроманти-реаніматори отримають куди більше можливостей для підняття армій з мерців, а також можливість створити некроулів. Зустрінуті космічні чудовиська стануть відмінним поповненням флоту нежиті, в тому числі породження порожнечі і матріарха тіянки.

Оновлення ” лем ” для stellaris вийде 14 вересня 2021 року.