В рамках виставки iaa mobility 2021 в мюнхені шведський автовиробник polestar представив прототип триколісного вантажного самоката або міських санок. Re: move може перевозитидо 180 кг, зручний для транспортування невеликих вантажів і отримав електричну трансмісію.

Електротягач призначений для перевезення вантажів повелосипедним доріжкам. Він може розвивати швидкість до 24 км/год, що можна порівняти з іншими електробайками. Всередині встановлена батарея на 2,2 квтг, а максимальна завантаження становить 180 кг. Ширина re: move не перевищує 76 сантиметрів, а радіус повороту — 7метрів. У базовий комплект входить освітлення і стоп-сигнал, а для любителів екології передбачені композитні покриття, що замінюють традиційний пластик.

Точних термінів появи re: move на ринку немає. Очікується, що вантажні сани знайдуть своє застосування в доставці невеликих вантажів, а також будуть цікаві у віддалених районах, де інфраструктура перевезень недостатньо добре розвинена. Також re: move може стати відмінною альтернативоюелектрокарам в селах. Розробники вважають, що в майбутньому все большежітелей міст будуть пересідати на мобільні електричні види транспорту.тут re: move виконує відразу кілька завдань: має нульові викидиі вирішує проблему перевезення важких предметів.