ArenaNet повідомляє про вихід нового тематичного оновлення для MMORPG Guild Wars 2. Почати варто з того, що розробники раптово вирішили прибрати з гри платні PvP-чемпіонати, за участь в яких гравці повинні були платити реальні гроші при купівлі спеціальних квитків або заробляти валюту в звичайних боях.

Дана різновид чемпіонатів заміниться на систему рейтингів, яка розділить гравців на дві категорії — казуалів і хардкорних геймерів.

Кожна категорія матиме власні матчі і битися гравці будуть тільки з рівними собі гравцями.

В PvP-режим також з’явиться і абсолютно нова карта — Spirit Watch.

Але на одному протистоянні гравців проти інших гравців нововведення оновлення не закінчаться – любителів PvE чекає нова радість у вигляді продовження сюжетної лінії подій, які почалися в зонах Wayfarer Foothills і Diessa Plateau.

А саме – жителі цих територій також потребують вашої допомоги і закликають добровольців з числа гравців втрутиться в перебіг справ.

Так, куди ж ми з вами підемо від всюдисущої для сучасних MMORPG системи щоденних завдань, які відтепер будуть змінюється з завидною регулярністю, ну а користувачі, як очікується, з захопленням кожен день займатися чимось новим і неосвоєним.

Також варто згадати і місії для гільдій – які внесуть помітне різноманітність в ігровий процес і виділять Guild Wars 2 на тлі інших MMORPG.


Запис опублікована в Новини з мітками Guild Wars 2, оновлення. Читати запис.

Навігація записів

Сценаристи екранізації Deus Ex обіцяють мега-сюжет
Watch Dogs відніме аудиторію у GTA V