Сьогодні розробники з wright flyer studios і key провели пряму трансляцію, під час якої нарешті показали нам свою мобільну покрокову jrpg heaven burns red, про яку вже досить давно не було ніяких новин.

Сеттингом гри виступає постапокаліптичний світ, який майже повністю захоплений загадковою формою життя, іменованої раком (на честь онкологічного захворювання, а не членистоногих). Звичайна зброя проти оной не допомагає, а тому людство розробило особливе – серафима. Справитися з цією зброєю, само собою зрозуміло, можуть тільки молоді дівчата, а тому з них формується особливий підрозділ.

Студію key ми можете знати за візуальними новелами air, kanon, clannad, а також за оригінальними аніме “ангельські ритми”, “шарлотта” і “день, коли я стала богом”, які вироблялися у співпраці з p. A. Works. Сюжет і музику для heaven burns red написав маеда джун, який і є автором найбільш успішних проектів студії, згаданих вище.

Реліз гри в японії відбудеться в 2021 році на ios і android, а попередню реєстрацію можна пройти вже зараз. Нижче ви можете поглянути на кілька трейлерів гри, що показують геймплей і представляють персонажів.