Сумка для інструментів

ціна: us $9.95 / 727.75 руб.

З такою універсальною сумкою жоден болтик не загубиться, а що вже говорити про великих інструментах. Крім того, аксесуар можна згортати в щільний рулет і носити в руці або зафіксувати на спинці автомобільного крісла. Сумка пошита з надійної непромокаючої тканини “оксфорд”, оснащена п’ятьма відділеннями, які закриваються на змійку, і має розмір 49 х 29 см.

ціна: us $65.34 / 4778.63 руб.

Реклама

Справжній мастхев для любителів активного відпочинку – похідна розкладачка, яку пропонує компанія hitorhike в комплекті з корисним аксесуаром у вигляді сумки-перенесення. Розкладачка представлена в трьох кольорах на будь-який смак: чорному, сірому і зеленому. Розмір розкладачки становить 190.5 х 70 см при максимально допустимому навантаженні 150 кг.

Екран для проектора

ціна: від us $9.34 / 683.03 руб.

Наявність проектора аж ніяк не передбачає покупку дорогого екрану. Замість цього можна придбати світловідбиваючу тканину, виготовлену з pet-матеріалу зі спеціальним світлостійким покриттям. Вона настільки легка, що кріпити виконаний з такої тканини екран можна за допомогою передбачених на ній липучок. Загалом, ніяких дірок і цвяхів. Головне, краще натягнути тканину, щоб уникнути псують враження від перегляду нерівностей. В інтернет-магазині пропонуються екрани від 60 до 130 дюймів на вибір.

Ігрова консоль

ціна: від us $57.16 / 4180.72 руб.

Універсальна консоль x pro s905x підтримує відразу дві ос-популярну android і більш рідкісну emuelec 3.9. Радує і кількість вбудованих за замовчуванням емуляторів, серед яких psp, ps1, dc та ін., а також наявність відразу декількох конфігурацій пристрою. Максимальна комплектація включає карту пам’яті на256 гб, 2 бездротових геймпада, пульт ду і понад 50 тис.ігор на будь-яку тематику.

Адаптер

ціна: us $1.30 / 95.12 руб.

реклама

За допомогою зручного адаптера cabletime можна легко переключитися з інтерфейсу usb type-c на aux і використовувати його для підключення дротових 3.5 мм навушників до смартфону, якщо такий роз’єм не передбачений в мобільному пристрої. Крім того, девайс має додатковий usb type-с, який можна використовувати для зарядки смартфона. Магазин пропонує дві комплектації перехідника – з кабелем і без нього.

ціна: від us $17.97 / 1314.73 руб.

Виробником цього диска став відомий бренд kodak, який непогано зарекомендував себе на новому терені, випускаючи надійні аксесуари такого плану. Зокрема, цей пристрій отримав наступні характеристики: 550 і 510 мб/с читання і запису, відповідно, при обсязі сховища, що варіюється в діапазоні від 120 до 960 гб.

ціна: us $4.79 / 350.45 руб.

Цей вінтажний світильник ідеально впишеться в сучасне інтер’єрне рішення на зразок лофт, прекрасно зберігаючи свою функціональність, незважаючи на зовнішню крихкість конструкції. Насправді під мотузкою ховається досить міцний металевий кронштейн. Світильник розрахований на приміщення 15-30 квадратних метрів.

Друзі, ще багато інших відмінних товарів можна купити на aliexpress недорого, їх ви знайдете на каналі aliexpresso shop в телеграм, а також в моєму блозі і в групах вконтакте і однокласники . Підписуйтесь, там завжди є нові і недорогі пропозиції!