Реддітор під ніком mazty отримав електронний лист від cloud imperium games. У ньому говорилося, що у геймерів залишився останній шанс прикупити корабель gatac railen. Одна невдача: в розсилці не було ні слова про те, що цей корабель лише концепт, який може і зовсім в star citizen ніколи не з’явитися.

Пропозиція купити корабель, якого немає, mazty зовсім не сподобалося. У пошуках справедливості він звернувся зі скаргою в управління за стандартами реклами великобританії (the advertising standards authority / asa). Відомство відреагувало і рекомендувало cloud imperium games пояснити статус ще не випущених кораблів в star citizen.

Розробники ігнорувати asa не стали і додали в розсилки дисклеймер з попередженням дрібним шрифтом про те, що кораблі crusader ares (inferno і ion), a2 hercules, genesis starliner пропонуються в якості концепту. Це означає, що вони знаходяться в розробці і ще не готові для польотів. Окремо в листі розробники також пояснили, що всі кошти з продажів ще не вийшли кораблів йдуть на розвиток star citizen.

Автор скарги таким формулюванням знову залишився незадоволений. Він вважає, що cloud imperium games не можуть гарантувати того, що всі ці кораблі в підсумку з’являться в грі, вводячи тим самим користувачів в оману. А трохи пізніше можливість купити вказаний транспортний засіб на сайті star citizen раптово зникла,але з’явилася обіцянка надати всім гравцям судно схожих параметрів в наступному патчі.

Неясно, чи отримала cloud imperium games ще один лист з asa або вирішила самостійно зняти внутрішньоігрову покупку з продажів через галас в змі, але факт очевидний: користувач вирішив повоювати з «фінансовою пірамідою» кріса робертса і переміг у своїй першій битві.