Syndicate – це не просто новий шутер від першої особи, це — сучасна інтерпретація культової гри 90-х років. Тоді кіберпанк був «на гребені хвилі».

За сюжетом гри, ви опиняєтеся в не такому вже далекому 2069 році. Майбутнє очима творців Syndicate виглядає наступним чином: уряд і політика зжили себе, тепер всім заправляють величезні багатомільйонні корпорації, або синдикати. У світі майбутнього бізнес — це війна.

Кожна людина в цій війні має свою роль, так як всі жителі Землі діляться на прибічників тієї чи іншої корпорації і діють в її інтересах.

До речі, кожної людини корпорація може перетворити в супербійця, имплантировав в нервову систему мікрочіп.

У чому переваги гри: використання технології DART6 дозволяє гравцеві взаємодіяти з базою даних.ігри безпосередньо. а значить, процес гри буде досить легким і захоплюючим.

Гравець може створити свій невеличкий синдикат (в мультіплеере на 4-х чоловік) і разом з соратниками битися за його вплив.

Спільна мережева гра для 4 учасників. Створіть власний синдикат і боріться за світове панування в компанії трьох однодумців в дев’яти місіях за мотивами культового проекту Syndicate.

Неймовірні технології, приголомшлива графіка і музика, стилістика кіберпанку і продуманий сюжет.
Мабуть, Syndicate стане одним з найкращих шутерів цього року, не дарма ж наші читачі помістили його в список найбільш очікуваних ігор 2012 року.

На сайті igri-xmen.ru можна безкоштовно грати з Росомахою гри. Я навіть і не знав, що є стільки ігор про самого популярного Х мена.


Запис опублікована в Новини з мітками Syndicate, реліз. Читати запис.

Навігація записів

Valve поговорила з фанатами про Half Life 3
Доктор Хто: Годинник Вічності отримає Unreal Engine 3