Видавець good shepherd entertainment і студія ace team анонсували вихід гри the eternal cylinder на playstation 4, xbox one і pc(epic games store) 30 вересня 2021 року.

В the eternal cylinder вам належить управляти групоюочаровательних істот під назвою trebhums і исследоватьнеобичный інопланетний світ з екзотичними живими істотами іфантастіческімі пейзажами, перебуваючи при цьому в постійній опасностіот циліндра — древньої велетенської перекочується конструкції,яка змітає все на своєму шляху. Ця унікальна екосистемапредставляет собою величезний процедурно генерований світ з развитимии тварин, руйнуванням світу в реальному часі і прекраснимсочетаніем дослідження і головоломок. Вас чекає розвивається ігровий процес, завдяки якому кожне проходження будетотлічаться від попереднього.

Істоти trebhums починають свій шлях в самому низу природноюпіщевой ланцюжка, але можуть мутувати і еволюціонувати, получаянові фізичні властивості і здібності при поїданні разлічнихрастеній і тварин. Відкрийте і отримаєте безліч мутацій, включаяновие способи пересування, такі як політ і плавання, чтобыдостичь нових зон, а також розвивайте нові органи чуття, коториепомогут вирішувати головоломки, проходити випробування і долатьопасности. Кожен trebhum може розвивати різні мутації, при цьому нові мутації не замінюють вже існуючі, тому ви можете створювати найрізноманітніші набори здібностей. Також кожна мутаціяізменяет фізичний вигляд trebhum, тому різні поєднання мутаційпозволяют створювати практично нескінченне число дивовижних конфігурацій істот, які гравці будуть відкривати по мірі дослідження цієї унікальної інопланетної екосистеми.

Ключові особливості:

 • досліджуйте незабутній інопланетний світ: гравцям доведеться досліджувати приголомшливий процедурно генерований світ. Васждут незрівнянні і унікальні пейзажі, а за кожним кутом таятсянові відкриття. Дія the eternal cylinder відбувається у відкритому світі, в якому гравці можуть досліджувати будь-які видимі території.цей світ хочеться постійно вивчати, щоб знаходити все нові і нові місця.
 • руйнування світу в реальному часі: вічний цилиндрможет в реальному часі знищувати будь-які об’єкти в світі, поетомуигрокам необхідно постійно рятуватися від руйнівної силицилиндра, дивуючись його грандіозному і заворожівающемумогуществу.
 • виживання у відкритому світі з захоплюючим сюжетом: отличие від багатьох інших ігор з виживанням у відкритому світі, theeternal cylinder пропонує гравцям розвивати продуманий і захоплюючий сюжет у міру дослідження великого світу. У грі висвітлюються теми сім’ї та спадщини, а також вічної сили знань.
 • створіть власне сімейство інопланетних істот: в звичайних іграх про виживання ви будуєте основне притулок, котороеможно розширювати і покращувати, а в eternal cylinder гравці развіваюточевое плем’я унікальних інопланетних істот під названіемtrebhums. Гравці можуть одночасно керувати тільки одним trebhumіз племені, а решта плем’я буде слідувати за ним підуправлінням іі, але ви можете в будь-який момент перемикатися на любогоіз одноплемінників. Досліджуйте світ, щоб врятувати ще більше своіхсобратьев і розширити сімейство. Керуйте племенем, чисельністьякого може вирости до більш ніж 20 істот, і розвивайте нові мутації і набори здібностей для кожного trebhum.гравці можуть давати кожному trebhum ім’я, формуючи тим самим ещеболее тісний емоційний зв’язок з племенем.
 • унікальна система мутацій: хоча trebhums зазвичай не відрізняються великою силою і починають життя в самому низу харчовоїцепочки, вони мають унікальну здатність мутувати і відкриватинові здібності, поглинаючи природну їжу в ігровому світі. Гравцям потрібно буде досліджувати і вивчати численні фрукти, рослини і тварин, щоб відкривати нові навички та ігрові можливості.
 • більше 50 можливих мутацій: гравці можуть відкрити більше 50 унікальних мутацій в процесі дослідження світу, і кожна з них відкриває нові ігрові можливості. До них відносяться нові способиперемещенія, наприклад політ і плавання, а також нові бойовиепріеми, наприклад, здатність плюватися вогнем і видавати громкіепредупреждающіе звуки. Нові мутації відкривають гравцям шлях до новимзонам, при цьому кожна мутація володіє накопичувальним ефектом, чтопозволяет формувати постійно розвивається набір здібностей.
 • trebhum для кожного: вас чекає практично нескінченне число варіантів trebhums, так як мутації поєднуються між собою ісоздают нові види істот. Таким чином, ваше плем’я продовжує розвиватися в міру дослідження нових територій, а гравці можутьподілитися неповторним виглядом свого сімейства trebhum з іншимигроками через інтернет.
 • багаторівневе виживання: для успішного виживаннягрокам необхідно стежити за декількома рівнями ресурсів. До нимотносятся рівень насичення водою, а також різні показателітемператури з унікальними ефектами і шкалою.
 • повноцінні живі екосистеми: у світі the eternalcylinder мешкає понад 30 пам’ятних і ретельно опрацьованих живих істот. Ці істоти можуть бути самих різнихрозмірів: від крихітних малюків менше самих trebhum, до настоящіхколоссов, що займають весь горизонт. Кожна з цих істот відрізняється власним ші і поводиться природним чином.гравцям належить вивчити поведінку кожної істоти, щоб открітьудівітельние способи використовувати природний харчовий ланцюжок івзаімодействовать з цими істотами.
 • органічна система головоломок і ігрового прогресу: світ eternal cylinder створений таким чином, щоб гравцям було зручно розгадувати його таємниці і проходити гру без очевиднихподказок і опису завдань. Це дозволяє повністю зануритися в процес дослідження, який винагородить гравців будь-якого рівня,так як більшість головоломок необов’язкові для проходження гри,але дають можливість отримати унікальні враження.
 • чотири унікальних біома для дослідження: гравці могутісследовать чотири унікальних біома, включаючи інопланетні савани ізараженние території, кожна з яких відрізняється собственнойекосистемою і неповторним істотами.
 • по-справжньому захоплюючий ігровий процес: в theeternal cylinder вас чекає багатий процедурно генерований світ, величезна кількість прихованих мутацій,унікальна система ші істот, жива природна екосистема, руйнування світу в реальному часі і органічно розташовані головоломки. Все це відкриває практично всі можливості для захоплюючої гри і гарантує унікальність кожного проходження.