Видавець sony interactive entertainment і розробник insomniac games анонсували гру marvel’s spider-man 2 для playstation 5. Реліз проекту запланований на 2023 рік.

В рамках презентації playstation showcase розробники показали невеликий трейлер, де крім пітера паркера і майлза моралеса, можна побачити старого ворога людини-павука –симбіота венома. Також невеликими подробицями про хід розробки ігриподелився керівник відділу брендування insomniac games райан шнайдер.

Ми раді повідомити, що подорож пітера паркера і майлзаморалеса триває в їх самому епічному пригоді, яке вийдетисключно для консолей playstation 5 в 2023 році.у новому сиквелі ми збираємося створити абсолютно нові сюжетні лінії для пітера і майлза. Як і в наших попередніх іграх про людину-павука, ми хочемо не тільки показати відмінний сюжет про супергероїв, але і продемонстроватьзахоплюючу людську історію, повну переживань і гумору, яка покажетнам людей, які переховуються під маскою.велика частина команди розробників, яка працювала над створенням marvel’s spider-man, повертається, щоб продюсувати marvel’s spider-man 2-брайан інтіхар (креативний директор) і райан сміт (геймдиректор)знову очолять наш проект про людину-павука. Сьогоднішній трейлер-це всього лише швидкоплинний погляд на те, що вас чекає: в грі у героїв будуть нові персонажі і костюми, а також з’являться нові лиходії. До речі про лиходіїв, ви побачили його в кінці трейлера? ми раді оголосити, що тоні тодд (відомий якcandyman) буде озвучувати симбіота венома в marvel’s spider-man 2. Також до команди пітера паркера і майлза моралеса повернуться юрій ловенталь і наджі джетер.нам неймовірно пощастило працювати з такою кількістю талановитих акторів в нашихіграх про людину-павука, і тоні став чудовим доповненням до акторськомускладу.