Майкл акерман, 52-х річний уродженець північно-східного штату огайо (сша) визнаний винним у шахрайстві з криптовалютами. Чоловік заманював довірливих інвесторів в шахрайський фонд під назвою “q3 trading club”, який він організував в 2017 ще з двома своїми спільниками. В результаті своїх дій акерман хотів привласнити собі більше 30 мільйонів доларів.

За його словами утворений ним фонд “q3 trading club” використовував деякі алгоритми при торгівлі криптовалютою, які сто відсотків повинні були давати гарантію на 15% прибуток щомісяця. Для більшої переконливості в своїх словах шахрай надавав підроблені документи і звіти про прибутковість.

Всі кошти, отримані незаконним шляхом майкл акерман витрачав на свої особисті потреби і покупку брендових товарів, люксових автомобілів, дорогих прикрас і подорожі. Чоловік не відмовляється у скоєних ним незаконних маніпуляціях і згоден повернути ошуканим інвесторам понад 36 мільйонів доларів. На даний момент все майно і нерухомість у нього конфісковані.

Максимальний термін, який загрожує акерману, становить 20 років ув’язнення. Вирок має бути озвучений на початку січня цього року.