Проекційні дисплеї в наш час використовуються навіть масовими моделями автомобілів, але зазвичай їх можливості зводяться до демонстрації показань швидкості і підказок навігації на обмеженій частині вітрового скла в зоні видимості водія. Huawei пропонує розширити видиму зону такого дисплея до діагонального еквівалента 70 дюймів при сприйнятті з відстані 7,5 метрів.

Джерело зображення: huawei technologies

На мюнхенському заході iaa mobility 2021 китайський гігант продемонстрував прототип проекційного дисплея ar-hud з функціями доповненої реальності. Пристрій об’ємом не більше 10 літрів здатний розміщуватися в глибині передньої панелі автомобіля перед вітровим склом, проектуючи на нього зображення, яке визначається полем 13х5 градусів. Для водія формоване зображення буде еквівалентно картинці на 70-дюймовому дисплеї, що сприймається з відстані 7,5 метрів. Кутова роздільна здатність проекційного пристрою досягає 100 точок на градус. Воно здатне формувати яскраве, контрастне кольорове зображення без спотворень.

Джерело зображення: huawei technologies

Проекційний дисплей huawei буде здатний демонструвати не тільки показання приладів і підказки навігації, а й іншу допоміжну інформацію. Ширина робочого поля дозволяє демонструвати майбутню траєкторію транспортного засобу буквально “на місцевості”, спираючись на прокладений навігатором маршрут. У темний час доби вбудовані системи безпеки можуть додатково візуально виділяти перешкоди на шляху проходження автомобіля і позначати силуети пішоходів. Нарешті, під час стоянки проекційний дисплей можна буде використовувати для розваг та ігор. Хто з потенційних клієнтів готовий скористатися даним рішенням, huawei поки не уточнює. Крім китайських автовиробників, телекомунікаційний гігант співпрацює з альянсом stellantis nv, що включає не тільки європейські, а й американські марки автомобілів.