За день до рлізу нової гри в серії life is strange в мережі почали з’являтися оцінки від професійної преси.

Критики тепло зустріли свіжий проект square enix, відзначаючи опрацьованість персонажів і головної геймплейної механіки. Багато хто похвалив емоційну історію, але деякі відзначають передбачуваність сюжетних моментів. Як і раніше, є відчуття, що вибори гравця на щось впливають.

life is strange: true colors в середньому оцінили на 8.2/10 на metacritic, тоді як на opencritic у прокату 81/100 (87% рекомендують гру до ознайомлення). Нижче можна ознайомитися з витягами з рецензій.

Wccftech– 9.5/10

life is strange: true colors – ще один успіх deck nine, що підкреслює, наскільки добре вони розуміють вихідний матеріал і зв’язок з аудиторією. Нові персонажі, локація і здібності героїні стали класикою серії, і ми можемо тільки сподіватися, що вони продовжать розвивати цей світ разом з dontnod.

Nme– 8/10

life is strange: true colours досліджує концепцію співчуття і домагається успіху. Гра здатна обговорювати і висвітлювати серйозні теми з обережністю, а також розповідати значущу історію втрати і прийняття. Гра представляє одного з кращих головних героїв франшизи і виділяється своєю основною ігровою механікою.

Guardian– 6/10

Гра вийде 10 вересня 2021 року для ps5, ps4, xbox series, xbox one і пк.