Представники та активісти організації «Люди за етичне поводження з тваринами» (People for Ethical Treatment of Animals або PETA) дуже обурилися сценами жорстокого поводження з тваринами, які фігурували в нещодавно викладеному в мережу промо-ролику Assassin’s Creed 4: Black Flag.

Судячи з кадрів, гравці в рамках проходження нової, ще не вийшла частини Assassin’s Creed будуть вбивати не тільки людей, але і влаштовувати полювання на величезних мешканців морських глибин — китів.

Представники організації стурбовані тим, що гра може привести до виникнення у юних геймерів неправильного уявлення про китобійний промисел, оскільки гравці можуть вважати захоплюючим пронзание морської тварини гарпуном і оброблення ще живого і страждає кита на шматки.

Побоюючись популяризації такого варварського ставлення до тварин, PETA застерігає від «прославлення» китобоїв в рамках Assassin’s Creed і обіцяє, що «це стане незмивною ганебною плямою на репутації ігри».

Хотілося б трохи просвятить читача в тонкощі закону про китобійний промисел, який був повсюдно визнаний забороненим з 1986 року, оскільки масова бійня китів, яка тривала до того часу поставила гігантських морських тварин на межу вимирання. Сьогодні тільки японці під приводом наукових досліджень продовжують звірячу полювання на китів.


Запис опублікована в Новини з мітками Assassin’s Creed, Assassin’s Creed 4: Black Flag, Ubisoft. Читати запис.

Навігація записів

Екранізація Deus Ex буде називатися Human Defiance
Гряде нова екранізація Tomb Raider