Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Spine-це емулятор консолі sony ps4 для linux. Як і інші емулятори ps4, він досі знаходиться в стадії розробки. Довгий час проект вважався покинутим, так як останні новини про нього виходили на початку квітня 2020 року. Саме тоді spinedev на своєму каналі виклав останній ролик, присвячений своєму проекту.

Ніяких форків у spine немає, так як це проект із закритим вихідним кодом. І ось, коли вже майже всі забули про існування цього проекту, на початку вересня в мережі раптом з’являється нова збірка емулятора spine:

Архів з емулятором важить всього 47.7 мб. Всередині архіву знаходиться і список сумісності. Він представляє з себе таблицю з переліком з 1000 протестованих ігор.

Червоним кольором відзначені тайтли, які не вдалося запустити, таких приблизно чверть. Жовтим кольором-ігри, які запускаються, але далі заставки пройти не виходить – їх приблизно 40%. Нарешті, зеленим кольором позначені” іграбельні ” тайтли (~35%). Втім, це ще не означає, що в них не буде артефактів і / або осідань fps.

Основна частина частина підтримуваних емулятором ігор – це невеликі інді-проекти, а велика частина ексклюзивів платформи, на зразок god of war, далі інтро в даний момент не проходять. Втім, сам факт того, що розробка емулятора триває, вселяє оптимізм.