Американська кіноасоціація mpaa присвоїла вікову класифікацію фільму ” обитель зла: ласкаво просимо в раккун-сіті “.

Як і очікувалося, стрічка отримала прокатний рейтинг r , що передбачає, що деякі матеріали призначені тільки для дорослих і допускаються до перегляду особам до 17 років в обов’язковому супроводі батьків. У випадку з resident evil: welcome to raccoon city відмітка r була видана за “надмірне насильство, кровопролиття і ненормативну лексику протягом усього фільму”.

Попередні екранізації resid ent evil з міллою йовович також виходили з рейтингом r, проте режисер йоханнес робертс обіцяв повернутися до хоррор-витоків, зробивши новий фільм більш похмурим і близьким до оригінальних ігор capcom.

Нова екранізація охопить події двох перших частин серії. Події відбуватимуться в 1998 році в особняку спенсера і поліцейській дільниці раккун-сіті, а одну з ключових ролей в сюжеті зіграє ліза тревор.

Серед інших персонажів в картині з’являться леон с.кеннеді (еван джогіа), клер редфілд (кая скоделаріо), джилл валентайн (ханна джон-кеймен), кріс редфілд (роббі амелл), альберт вескер (том хоппер) і бред вікерс (нейтан дейлз).

2 грудня в росії.