Джейк соломон, креативний директор компанії firaxis games, дав нове інтерв’ю щодо нового проекту marvel’s midnights suns.

Гра не матиме обмежень за часом і матиме інший набір цілей і механізмів дизайну в порівнянні з тією ж xcom. Це дозволить гравцям освоїти гру в своєму власному темпі і вивчити нову покрокову карткову систему.

Marvel’s midnights suns замінює вихідну тактичну формулу на абсолютно нову покрокову систему, що включає колоду карт. Ця нова карткова система дозволить кожному герою вступати в битву з його унікальними здібностями, призначеними окремим картам в екіпіровці. Однак xcom потребував обмеження часу через механіку гри та стиль розповіді, що не буде в marvel’s midnight suns.

Marvel’s midnight suns дозволяє гравцям зв’язуватися зі своєю командою супергероїв і заводити дружбу — за одне проходження ви навряд чи подружитеся з усіма членами. Соломон також пояснив, що для поліпшення кожного окремого героя, споруд в абатстві або поліпшення кузні потрібні ресурси, які гравцям потрібно буде розблокувати, витративши час на отримання кредитів.