Багато з нас пам’ятають ті часи, коли вчителі нам говорили про те, що у вас не завжди буде матися в кишені калькулятор для вирішення математичних задач. Але ці часи настали і тепер у кожного з нас є телефон з відповідним додатком.

Калькулятор google-один з кращих серед них і при цьому він дістається нам абсолютно безкоштовно.

У процесі підготовки до релізу своєї нової операційної системи android 12 з її новим дизайном material you, компанія google змінює і вигляд своїх фірмових додатків, щоб все було виконано в єдиному стилі. Цього разу прийшла черга додатка калькулятор, яке тепер виглядає абсолютно по-новому.

На знімку екран вище зліва ви бачите стару версію інтерфейсу, а праворуч представлений новий дизайн. Як і слід було очікувати, елементи оформлення калькулятора тепер мають закруглені краї та круглі клавіші. За замовчуванням він використовує сині та зелені відтінки для всього інтерфейсу, але на пристроях з операційною системою android 12 він використовує динамічні теми material you, що дозволяють змінювати колірну гамму в залежності від основного кольору ваших шпалер.

Тим не менш, вам не потрібно мати android 12, щоб отримати новий інтерфейс прямо зараз. Правда, при цьому вам доведеться задовольнятися колірним акцентом за замовчуванням.

Цією адресою і встановіть його. Ви також можете дочекатися появи нової збірки в google play маркет (якщо вона вам поки недоступна).

схожі матеріали: